הקריירה הבינלאומית של דני מזרחי

הקריירה הבינלאומית של דני מזרחי

הקריירה הבינלאומית של דני מזרחי

הקריירה הבינלאומית של דני מזרחי
מי לא מכיר את דני מזרחי בישראל? השאלה הטובה יותר היא איך מכירים אותו בעולם? כאן נסביר לגבי זה!
דני מזרחי – ההתחלה
תאמינו או לא, אבל את דרכו בעולם האופנה התחיל דני מזרחי מגהץ בגדים בחנות טקסטיל משפחתית קטנה. משהתבגר, פתח ביחד עם אחיו את רשת האופנה “ראש אינדיאני” והיה למנהל העיצוב של מחלקת שמלות הערב של הרשת המצליחה. כתוצאה מסכסוך משפחתי, עזב דני את הרשת והקים את העסק העצמאי שלו, הנושא את שמו ומתמחה בעיצוב שמלות כלה וערב.
הקריירה הישראלית
החשיפה האמיתית הראשונה של דני מזרחי הגיעה אחרי שעיצב לקרובת משפחה שלו שמלת ערב מאבני סברובסקי. שמלה זו הגיעה עד לעיתונות הישראלית והיא סוקרה על ידה בהרחבה. כך שמו של דני מזרחי התחיל ללכת לפניו בישראל והעיצובים המיוחדים שלו התחילו להיות מבוקשים על ידי הדוגמניות המובילות בארץ.
חשיפה בינלאומית
את החשיפה שלו ליבשת אירופה קיבל דני מזרחי כשעיצב את השמלות של עופרה חזה, ירדנה ארזי ודפנה דקל כשייצגו אותנו בתחרות האירוויזיון. בין השנים 1997-2012 הוא גם עיצב את השמלות של הזוכות בתחרות מלכת היופי של ישראל כשייצגו אותנו בתחרויות הבינלאומיות. ואם אתם זוכרים את קונצ’יטה, זוכת אירוויזיון 2014, אז הוא גם עיצב את השמלות ששימשו אותה במהלך מסע ההופעות שלה!
הקריירה הבינלאומית
בתחילת שנות האלפיים הפיק דני מזרחי תצוגת אופנה בלונדון לאיסוף כספי תרומה לאגודה למען המלחמה בסרטן. תצוגת אופנה זו סיפקה לדני מזרחי את החשיפה הראשונה לקהל הבינלאומי וכך התחיל לעצב שמלות ערב גם לשחקניות וזמרות בינלאומיות מוכרות.

פתיחת צ'אט
💬 ?אפשר לעזור לך
👋 היי
איך אני יכולה לעזור לך?