Blog From Dany Mizrachi

אחד הפרטים החשובים ביותר בתכנון חתונה הוא שמלת הכלה. כאן נסביר למה כדאי לך לפנות לדני מזרחי שידאג לשמלת הכלה שלך!

כמה מילים על דני מזרחי

דני מזרחי נחשב כיום לאחד ממעצבי העל המבוקשים ביותר בתחום שמלות הערב והכלה. למעשה, שמו מגיע עד למרחקים והוא עיצב שמלות מאוד מוכרות כמו שמלות של מלכות יופי שונות וזוכות שונות בתחרות הקדם אירוויזיון. כמו כן, הוא אף עיצב את השמלות של הזמרת קונצ’יטה במסע ההופעות שלה לאחר שזכתה בתחרות האירוויזיון, כמו גם של שחקניות ודוגמניות מוכרות באירועים מיוחדים.

חוויית העיצוב

תהליך עיצוב השמלה יכול להיות ארוך ומייגע והוא יכול להיות חוויה נפלאה. אצל דני מזרחי שמים דגש מיוחד על החוויה של הכלה לאורך כל התהליך, המתחיל בהיכרות מעמיקה עם הכלה, עם טעמה האישי ועם ההעדפות שלה. לאחר מכן מיוצרת סקיצה של השמלה ובשלב הבא כבר מתחילות התפירות, התיקונים האחרונים ולבסוף – קבלת השמלה המוכנה.

שמלה שמייצרת אושר

ברגע שתחשפי את שמלת הכלה שלך, שעוצבה על ידי דני מזרחי, אף אחד לא יוכל להישאר אדיש, כולל החתן המאושר, שפשוט יתאהב בך מחדש וירצה להשוויץ בכלה היפה שלו. כתוצאה מכך, את תרגישי הכי יפה והכי מיוחדת בעולם, בדיוק כפי שמגיע לך להרגיש ביום החתונה שלך.

מה הופך את דני מזרחי למעצב העל של ישראל?
מי הוא דני מזרחי ומה הופך אותו למעצב העל של ישראל? כאן תקבלו את כל התשובות!
קצת רקע על דני מזרחי
דני מזרחי התחיל את דרכו בתחום האופנה כשהיה רק נער ועבד בתור מגהץ בחנות הטקסטיל המשפחתית שלו. משהתבגר פתח עם אחיו את רשת האופנה המצליחה “ראש אינדיאני” וניהל ביד רמה את מחלקת שמלות הערב, כולל את תחום העיצוב. בשלב מסוים החליט לפרוש כנפיים ולצאת לדרך עצמאית ופתח סטודיו משלו לעיצוב שמלות כלה וערב כששמו מהווה את המותג.
העיצוב עצמו
בין המאפיינים העיקריים של אופנה עילית, נמצא את השימוש בבדים באיכות הגבוהה ביותר ותפירה בלתי מתפשרת וכך נוהג דני מזרחי בעיצובים שלו. אבל זה לא כל מה שהופך את דני מזרחי למעצב העל של ישראל! עם כל הכבוד לבדים ולתפירה, כשמדובר על עיצוב אופנה, הרי שצריך גם כישרון וחוש אופנה. למזלו ולשמחתו, דני מזרחי ניחן בשניהם.
ההרגשה שלך
דבר נוסף שמבדיל בין רכישת שמלה אצל דני מזרחי לבין רכישת שמלה בחנות כזו או אחרת הוא ההרגשה שאת מקבלת לאורך תהליך העיצוב. בסטודיו של דני מזרחי תקבלי לאורך כל התהליך את התחושה שאת כוכבת קולנוע הוליוודית! זאת, בזכות היחס הניתן ללקוחות הסטודיו מתוך רצון להעניק לכל אחת ואחת יחס אישי, להכיר טוב יותר ולהבין טוב יותר מהו הטעם האישי של הלקוחה ואיזו שמלה תשמח אותה ביותר.

הקריירה הבינלאומית של דני מזרחי
מי לא מכיר את דני מזרחי בישראל? השאלה הטובה יותר היא איך מכירים אותו בעולם? כאן נסביר לגבי זה!
דני מזרחי – ההתחלה
תאמינו או לא, אבל את דרכו בעולם האופנה התחיל דני מזרחי מגהץ בגדים בחנות טקסטיל משפחתית קטנה. משהתבגר, פתח ביחד עם אחיו את רשת האופנה “ראש אינדיאני” והיה למנהל העיצוב של מחלקת שמלות הערב של הרשת המצליחה. כתוצאה מסכסוך משפחתי, עזב דני את הרשת והקים את העסק העצמאי שלו, הנושא את שמו ומתמחה בעיצוב שמלות כלה וערב.
הקריירה הישראלית
החשיפה האמיתית הראשונה של דני מזרחי הגיעה אחרי שעיצב לקרובת משפחה שלו שמלת ערב מאבני סברובסקי. שמלה זו הגיעה עד לעיתונות הישראלית והיא סוקרה על ידה בהרחבה. כך שמו של דני מזרחי התחיל ללכת לפניו בישראל והעיצובים המיוחדים שלו התחילו להיות מבוקשים על ידי הדוגמניות המובילות בארץ.
חשיפה בינלאומית
את החשיפה שלו ליבשת אירופה קיבל דני מזרחי כשעיצב את השמלות של עופרה חזה, ירדנה ארזי ודפנה דקל כשייצגו אותנו בתחרות האירוויזיון. בין השנים 1997-2012 הוא גם עיצב את השמלות של הזוכות בתחרות מלכת היופי של ישראל כשייצגו אותנו בתחרויות הבינלאומיות. ואם אתם זוכרים את קונצ’יטה, זוכת אירוויזיון 2014, אז הוא גם עיצב את השמלות ששימשו אותה במהלך מסע ההופעות שלה!
הקריירה הבינלאומית
בתחילת שנות האלפיים הפיק דני מזרחי תצוגת אופנה בלונדון לאיסוף כספי תרומה לאגודה למען המלחמה בסרטן. תצוגת אופנה זו סיפקה לדני מזרחי את החשיפה הראשונה לקהל הבינלאומי וכך התחיל לעצב שמלות ערב גם לשחקניות וזמרות בינלאומיות מוכרות.

העיצובים הבולטים ביותר של דני מזרחי
מן הסתם, שמעתם את שמו של דני מזרחי. אבל האם אתם יודעים אילו עיצובים שלו אתם מכירים? כאן תוכלו לבדוק את עצמכם!
החשיפה הראשונה
את החשיפה הראשונה שלו קיבל דני מזרחי ממקור מפתיע למדי, כשעיצב ללא אחרת מאשר קרובת משפחה שלו שמלה. נשמע פשוט? ממש לא! שמלה זו הייתה עשויה אבני סברובסקי ולכן זה הרבה פחות מפתיע שהעיתונות הישראלית בחרה לסקר אותה.
החשיפה הבינלאומית הראשונה
את החשיפה הבינלאומית הראשונה שלו קיבל דני מזרחי בשנת 2002 בזכות מעשה טוב. כן, מעשים טובים מובילים למקומות טובים! הוא הפיק תצוגת אופנה בלונדון, שמטרתה הייתה איסוף כספים לתרומה לאגודה למען המלחמה בסרטן. משם שמו כבר הלך לפניו ושחקניות וזמרות בינלאומיות ביקשו ממנו לעצב שמלות גם להן.
עולם היופי
גם עולם היופי תרם את חלקו לחשיפה הישראלית והבינלאומית של דני מזרחי. זאת בזכות העיצובים שלו לתחרויות מלכת היופי ולא פחות מכך – השמלות שלו, שנשלחו עם הזוכות שהעפילו אל התחרויות הבינלאומיות. שמו הלך לפניו עד למרחקים וכך הוא הגיע אף לשפוט בתחרות מיס רוסיה!
עולם המוסיקה
גם עולם המוסיקה חייך לקריירה של דני מזרחי. הוא עיצב את השמלות של עפרה חזה, ירדנה ארזי ודפנה דקל כשייצגו אותנו באירוויזיון. כמו כן, הוא גם עיצב את התלבושות של הזמרת קונצ’יטה, גם היא זוכת האירוויזיון, במסע ההופעות שלה.

פתיחת צ'אט
💬 ?אפשר לעזור לך
👋 היי
איך אני יכולה לעזור לך?